به روز شده در: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
کد خبر: ۸۷۵۹
|
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر ۱۳ تا ۱۹ از روز شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۷ تا ۱۷ و چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ به دلیل عملیات روکش آسفالت، تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می‌شود.
خبردنا : رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از بارش برف در استان های غربی خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در باند جنوبی آزاد راه کرج - قزوین نیمه سنگین گزارش شده است.
 
سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم‌ اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج – تهران از محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در استان‌های زنجان در اکثر محورها، آذربایجان غربی، محور شاهین‌دژ- مائین بلاق، کردستان محور سنندج- مریوان، گردنه صلوات آباد بارش برف و در استان گیلان در اکثر محورها بارش باران و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی افزود: محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر ۱۳ تا ۱۹ از روز شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۷ تا ۱۷ و چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ به دلیل عملیات روکش آسفالت، تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می‌شود.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ - شاهرود و شمشک – دیزین، پونل_خلخال، خرم‌آباد – پل زال، ایذه – اندیکاو، سروآباد-پاوه تا اطلاع ثانوی مسدود است.
نام:
ایمیل:
* نظر: