به روز شده در: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
کد خبر: ۸۸۷۳
|
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
خبردنا : «ماهور» حميد زرگرنژاد روز گذشته با حضور مسئولان فرهنگی و ارشاد هویزه، فرماندار هویزه و حسین لطیفي کلید خورد.
طی مراسمی روز گذشته با حضور مسئولان فرهنگی و ارشاد هویزه، فرماندار هویزه و حسین لطیفي کلید خورد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای «ماهور»، «ماهور» یک درام عاشقانه محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن درلوکیشن های بکر و واقعی در تالاب ها و روستاهای جنوب انجام خواهد شد.
 

گریم متفاوت ساعد سهیلی

حمیدزرگرنژاد که خودش  نگارش فیلمنامه را بر عهده دارد در این مراسم گفت:  فیلمنامه ماهور طی 4 سال تحقیق بر اساس یک واقعه تاریخی نگاشته شده است. در واقع همین واقعی بودن قصه فیلم باعث شد تا دنبال لوکیشن های بکر در تالاب های خوزستان برویم اگر چه تولید این پروژه در این لوکیشن ها سختی های خودش را دارد اما امیدوارم روایت قصه در فیلم به خوبی پیش برود.
ساعد سهیلی، یوسف مرادیان، بهاره کیان افشار، مونا فرجاد و میترا حجاراز جمله  هنرمندانی هستند که در این پروژه  به ایفای نقش می پردازند.

تهیه کنندگی این فیلم را علیرضا جلالی و حمید آخوندی برعهده دارند. پیش از این حضور بازیگرانی چون کامران تفتی، داريوش ارجمند، احمد کاوری ، محسن افشانی، علی اوسیوند و مالك سراج در این فیلم مشخص شده بود.

در خلاصه داستان «ماهور» آمده است : در روستايي مرزي  زيباترين دختر به عنوان عروس هور انتخاب مي شود تا  يك روز در هفته خود را به آب بسپارد و هور بارور شده و قهرش نگيرد، امين معروف به سمور؛ قاچاقچي ايراني عروس هوربه نام ماهور را مي دزد.

از عوامل تولید «ماهور» می‌توان به: دستیار اول کارگردان: حسن لبافی ، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، تدوین: کاوه ایمانی، طراح  چهره پردازی: شهرام خلج، مدیر تولید و برنامه ریزی : محمد عفراوی ، طراح صحنه: بهزاد آدینه، طراح لباس : سارا خالدي ،عکاس: مهدیه لطیفی، منشي صحنه: مرضيه آذري، موسیقی: ستاراورکی، جلوه ه هاي ويژه ميداني : حميد رسوليان، جلوه هاي وىژه بصري: سینا قوی دل، صدا گذار : آرش قاسمي ، مدير تداركات:فرامرز رضايي، استوري بورد آرتيست :محمد فلاحت دار، مشاور رسانه ای : لیلا افشار اشاره کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: