به روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
کد خبر: ۹۱۸۰
|
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
خبردنا : امروز هوا خیلی سرد بود، دخترک دستفروش کلاس پنجم بود و مشق‌هایش را با خط خوش می‌نوشت، چند قلم از بساطش خرید کردم، خواستم بیشتر پول بدهم، ولی آنقدر باکلاس برخورد کرد خجالت کشیدم.

ضرغامی از دست فروش‌ها خرید کنید...! +عکس

عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق صدا و سیما در صفحه شخصی اش نوشت: از دست فروش‌ها خرید کنید. خصوصاً در هوای سرد از زنان و دختربچه‌ها!

 
عکس بالا را امروز 25 آذر گرفتم. هوا خیلی سرد بود. دخترک کلاس پنجم بود و مشق‌هایش را با خط خوش می‌نوشت. چند قلم از بساطش خرید کردم. خواستم بیشتر پول بدهم، ولی آنقدر باکلاس برخورد کرد خجالت کشیدم.


امام می‌فرمود که موی اینها را به کاخ نشینان نمی‌دهد. خدایش رحمت کند.


وی در بخش دیگری از مطلبش نوشت: فیلم سینمایی لاک قرمز در حال اکران است. به اعتقاد من فیلم خوبی است.


کارشناسانی که در لابلای بولتن‌ها و گزارش‌های پژوهشی به دنبال بررسی آسیب‌های اجتماعی هستند، با دیدن این فیلم باورپذیر، خیلی چیزها دست‌شان می‌آید.


خانواده‌های فقیری که نان آور خود را از دست می‌دهند خیلی بی پناهند.


چند روز قبل یکی از مسئولان رده‌ی بالا می‌گفت که در بازدیدش از روستاها و مناطق محروم، با مردمی مواجه بود که تنها دارایی آنها برای قوت روزانه‌شان همان یارانه‌های 45 هزار تومانی است.


در فیلم لاک قرمز؛ سخن از شرافت و عفت دخترکی است که سختی‌های عالم بر سرش آوار شده ولی با شور و انگیزه خاص نوجوانی با عروسک فروشی می‌خواهد روی پایش بایستد و خانواده‌اش را هم اداره کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: