به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
کد خبر: ۹۲۶۸
|
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳
امام جمعه مارگون :
خواجه پور افزود: بعضی از مسئولین یا ظرفیت انتقاد را ندارند یا هم توجیح های غیرمستدل وغیرمتقن می کنند.
خبردنا: امام جمعه شهر مارگون با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد یکهزار و 880 شهید نداده که شاهد بی عدالتی و بی بند باری ها باشد اظهار داشت : شهدا از ما اخلاص در راه خدا، خدمتگذاری، ولایتمداری و مردمی بودن را می خواهند.

حجت الاسلام خواجه پور در رابطه با استخدام های فله ای و برخی بی عدالتی ها در کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسی که درتصدی مسئولیت خویش به مردم خیانت کند و حقوق دیگران را تضییع کند در واقع به نظام مقدس جمهوری اسلامی و به امام و شهدا خیانت کرده و قطعا به عذاب الهی قبل از عذاب آخرت گرفتار می شود.

وی گفت: امروز باید وحدت و یکپارچگی را سرلوحه ی زندگی خود قرار دهیم و اگر مردم مومن احساس بی عدالتی و مسائل حاشیه ای کنند باعث اختلاف می شود و توپ اختلاف در میدان مردم مومن می افتد.

خواجه پور افزود: بعضی از مسئولین یا ظرفیت انتقاد را ندارند یا هم توجیح های غیرمستدل وغیرمتقن می کنند.

امام جمعه مارگون با بیان اینکه طبیعتا هرمسئولی که فردی را بدون رعایت کردن قوانین استخدام کند باید بداند که در حقوق و مزایایی که می گیرد قطعا شبهه است ،گفت: طبیعتا اگر لقمه ای شبهه ناک باشد اثرات منفی اش تا هفت نسل دیگرش باقی می ماند.

وی گفت: ضعف های مدیریتی را با ادله های غیرمتقن و توهین پاسخ ندهید و بعضی افرادی که در صدد تضییع کردن حقوق مردم هستند را از دایره مدیریت خارج و عزل ونیروه های متعهد و متخصص را جایگزین چنین افرادی کنید.

خواجه پور با بیان اینکه این استان یکهزار و 880 شهید نداده که شاهد بی عدالتی و بی بند باری ها باشد گفت: شهدا از ما اخلاص در راه خدا، خدمتگذاری، ولایتمداری و مردمی بودن را می خواهند.

وی افزود: امروزه همه قشر های مختلف جامعه چشم امیدشان به مسئولینی است باید از حقوق مردم محروم این استان دفاع کنند و اجازه ندهند با بی عدالتی ها مردم از نظام بدبین شوند.

امام جمعه مارگون گفت: امروز وظیفه بازرسان این است که اجازه ندهند حقوق مردم تضییع شود و قاطعانه با استخدام های فله ای که موضوع روز محافل استان شده است برخورد کنند.

خواجه پور گفت: ائمه جمعه هم هر جایی بی عدالتی یا مسائل حاشیه ای که بدنه ی نظام را خدشه دارکند را مشاهده کنند قطعا موضع گیری خواهند کرد ولو اینکه عده ای بخواهند موضع گیری های دلسوزانه را با اتهام یا بی احترامی پاسخ بدهند.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
1
0
شمارا بخدا برای یکبار هم که شده افاضات این آقایان ایمه جمعه را پخش نکنید بگذارید اعصاب مردم راحت باشد
پاسخ ها
ت
| Iran, Islamic Republic of
اتفاقا از سخنان ایمه جمعه لذت می برم
آدم مریض از استشمام بوی خوش نارات میشود
نام:
ایمیل:
* نظر: