به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
کد خبر: ۹۳۰۰
|
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
مدیرعامل حمل و نقل بار و مسافر یاسوج خبر داد :
ظرفیت تاکسی‌های بی‌سیم شهر یاسوج 650 مشترک خودرویی و ظرفیت تاکسی‌های تلفنی نیز 800 مشترک خودرویی است.
خبردنا : مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج از نوسازی حدود ۱۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده این شهر خبر داد و گفت: ۲۶۰ دستگاه تاکسی فرسوده نیز در بانک های عامل در مرحله تشکیل پرونده و ارسال به مراکز اسقاط هستند.

به گزارش"خبردنا"، سجاد بهرامی اظهار داشت: حدود یک هزار و 50 تاکسی زردرنگ در سطح شهر یاسوج تردد می‌‎کند و علاوه بر این، حدود 700 تاکسی موقت نیز خطوط پیرامونی شهر یاسوج را پوشش می‌‎دهد.

وی افزود: ظرفیت تاکسی‌های بی‌سیم شهر یاسوج 650 مشترک خودرویی و ظرفیت تاکسی‌های تلفنی نیز 800 مشترک خودرویی است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج تعداد تاکسی‌های فرسوده شهر یاسوج را 420 مورد عنوان و تصریح کرد: از این تعداد، تاکنون تقریبا 150 دستگاه نوسازی و 260 دستگاه تاکسی نیز برای بانک‌‎های عامل ارسال شده که در مرحله تشکیل پرونده و ارسال به مراکز اسقاط هستند.

بهرامی با بیان اینکه تاکسی‌های با عمر بیش از 10 سال فرسوده محسوب می‌شوند، عنوان کرد: در طرح جایگزینی تاکسی‌های فرسوده، اسقاط ماشین فرسوده را 5 میلیون تومان ارزیابی کرده، 5 میلیون تومان به عنوان نقدینگی وصول شده و 20 میلیون تومان هم وام پرداخت می‌شود.

بهرامی بانک‌های عامل مرتبط با این طرح را بانک‌های تجارت، ملت و پارسیان عنوان و بیان کرد: تاکنون بانک تجارت بیشترین همکاری را در اجرای این طرح داشته و پس از آن بانک ملت همکاری خوبی را انجام داده است.

وی اظهار کرد: با احتساب تاکسی، تاکسی موقت، تاکسی تلفنی، تاکسی بی‌سیم، ون، اتوبوس و می‌نی‌بوس شهر یاسوج و حومه آن را تا شعاع 25 کیلومتر در 14 نقطه از شهر و در 31 خط ساماندهی کرده‌ایم.


نام:
ایمیل:
* نظر: