به روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
کد خبر: ۹۳۳۱
|
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
بازدید از واحدهای مصالح ساختمانی به طور جدی در دستور کار اداره‌کل استاندارد استان است که در همین راستا 140 مورد نمونه‌برداری و 300 مورد بارزسی از واحدهای مختلف مصالح ساختمانی صورت گرفته است.
خبردنا : مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 واحد مصالح ساختمانی غیراستاندارد در این استان پلمب شدند.

به گزارش"خبردنا"، مهدی متقیان در خصوص وضعیت مصالح ساختمانی در استان گفت: بیش از 60 درصد واحدهای مصالح ساختمانی در استان کهگیلویه و بویراحمد بدون پروانه و مجوز در حال فعالیت هستند.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 50 درصد واحدهای تولیدکننده مصالح ساختمانی فاقد استاندارد هستند، گفت: بازدید از واحدهای مصالح ساختمانی به طور جدی در دستور کار اداره‌کل استاندارد استان است که در همین راستا 140 مورد نمونه‌برداری و 300 مورد بارزسی از واحدهای مختلف مصالح ساختمانی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تذکرات لازم به 60 واحد تولیدکننده مصالح ساختمانی داده شد، گفت: در سال جاری 25 واحد مصالح ساختمانی غیراستاندارد پلمب شدند.

متقیان با اشاره به کمبود نیروی در اداره‌کل استاندارد استان کهگهلویه و بویراحمد گفت: مصالح ساختمانی غیراستاندارد در یک حادثه، خسارات جبران‌ناپذیری به بار می‌آورند بنابراین لازم است همه ادارات استان در بازرسی و برخورد جدی با مصالح غیراستاندارد همکاری کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: