khabardena.ir

به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
اصولگرایان علیه تاج گردون/ اعتراض 6 منتخب دیگر به اعتبارنامه نماینده گچساران و باشت
اصولگرایان علیه تاج گردون/ اعتراض 6 منتخب دیگر به اعتبارنامه نماینده گچساران و باشت کریمی عنوان کرد که این ۶ منتخب نامه خود را خطاب به حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی رئیس شعبه ۱۲ مجلس ارسال کردند.
یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان شمالی شد
طی حکمی:
یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان شمالی شد راد پیش از این مدیرکل فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد بود که هفته گذشته با این سمت وداع کرده بود.
بی تحملی اصولگرایان تا کجا؟
بی تحملی اصولگرایان تا کجا؟ قطعا و حتما می‌بایست درصورت تخلف و فساد تاجگردون یا هرشخص دیگری با او برخورد قاطع شود و کسی هم از یک فاسد و رانتجو حمایت نخواهد کرد.
فاجعه مدیران کاریکاتوری/ مدیران کهگیلویه و بویراحمد بر مدار بحران و فاجعه
فاجعه مدیران کاریکاتوری/ مدیران کهگیلویه و بویراحمد بر مدار بحران و فاجعه در واقع نداشتن اعتبار، بودجه و تجهیزات، به بهانه همیشگی مدیران استان تبدیل شده و این مدیران فراموش نموده‌اند که خودشان نیز مظنونین همیشگی در بروز و ظهور این بحران‌ها و فجایع در افکار عمومی و نزد شهروندان می‌باشند.
چه کسانی اعتبارنامه تاجگردون را بررسی خواهند کرد؟
چه کسانی اعتبارنامه تاجگردون را بررسی خواهند کرد؟ قالیباف رئیس مجلس و تمامی نواب مجلس و افراد پر نفوذ عضو این شعبه هستند.
تشريح عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی در مهار کرونا
تشريح عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی در مهار کرونا مشارکت خوب مردم در اجرای پروتکل های بهداشتی درمانی و در خانه ماندن و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همکاری اصناف مختلف که با تعطیلی کسب و کار خویش در کنترل بیماری نقش بسزایی از خود نشان داده اند.
جزئیات تیراندازی به منزل مسکونی مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد
بهمنش تشریح کرد:
جزئیات تیراندازی به منزل مسکونی مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد وی افزود: یکی از ادارات شهرستانی ما را هم در گذشته به دلیل برخورد با زنده فروشی مرغ به رگبار بستند.
اعتراض به اعتبار نامه تاج گردون + سند
اعتراض به اعتبار نامه تاج گردون + سند نمایندگان برای اعتراض به اعتبارنامه ۳ روز فرصت دارند.
رئیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا در تهران منصوب شد
طی حکمی:
رئیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا در تهران منصوب شد نوبهار دانشجوی ارشد مدیریت است.
تاج گردون : دم معاون سياسي استاندار كهگيلويه و بويراحمد را بايد گرفت و از استان بيرونش انداخت
تاج گردون : دم معاون سياسي استاندار كهگيلويه و بويراحمد را بايد گرفت و از استان بيرونش انداخت به هر حال فرزندان این خاک محتاج این نوع پست‌ها نیستند که بخواهند ذلت حرف‌های این نوع افراد ذلیل را بپذیرند.
تخصیص ۱۵ میلیارد تومان برای تامین تجهیزات و خدمات پروازی به منظور اطفای حریق جنگل‌ها
تخصیص ۱۵ میلیارد تومان برای تامین تجهیزات و خدمات پروازی به منظور اطفای حریق جنگل‌ها این اعتبار در اختیار سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور قرار می‌گیرد.
تنش در میان شعله های آتش/ انتقاد تند معاون سیاسی استاندار از مدیرکل بحران + پاسخ محمدی تبار
تنش در میان شعله های آتش/ انتقاد تند معاون سیاسی استاندار از مدیرکل بحران + پاسخ محمدی تبار وی در آخر این مکالمه گفت:" علی ایحال یک فکر اساسی باید به حال این چیز بکنید. "
تاکید رئیس دفتر رئیس جمهور بر مهار هر چه سریعتر آتش‌ در منطقه خائیز
تاکید رئیس دفتر رئیس جمهور بر مهار هر چه سریعتر آتش‌ در منطقه خائیز وی تاکید کرد: ضروری است که با استفاده از همه امکانات و ظرفیت ها در استان و انجام سریع اقدمات لازم آتش سوزی به سرعت مهار شود.
تأمین سه بالگرد آپ پاش برای اطفای حریق کوه خائیز
استاندار خبر داد؛
تأمین سه بالگرد آپ پاش برای اطفای حریق کوه خائیز کلانتری از همکاری نیرو‌های مردمی و مشارکت ان‌ها از زمان شروع آتش سوزی در منطقه حفاظت شده خاییز قدر دانی کرد.
دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور برای اطفای حریق خائیز
دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور برای اطفای حریق خائیز استاندار کهگیلویه و بویر احمد نیز در این تماس تلفنی گزارشی از آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل‌ها و منطقه حفاظت شده خائیز در این استان ارائه کرد .
شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد باز هم افزایش یافت
یزدانپناه خبر داد؛
شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد باز هم افزایش یافت دکتر یزدانپناه یادآور شد: یکی از بیماران با موارد مثبت خانواده در تماس بوده است.
درخواست موحد از سپاه و ارتش برای مهار آتش در خائیز
درخواست موحد از سپاه و ارتش برای مهار آتش در خائیز وی گفت: پیگیر اعزام بالگرد و تجهیزات به این منطقه هستم تا از بروز هرگونه فاجعه جلوگیری شود.
خائیز همچنان در آتش می سوزد/ درخواست کمک برای مهار آتش/امکانات فعلی جوابگو نیست
خائیز همچنان در آتش می سوزد/ درخواست کمک برای مهار آتش/امکانات فعلی جوابگو نیست وی از دستگاه‌های اجرایی، نیرو‌های بسیج، مردم و دوستداران محیط زیست تقاضای کمک کرد و از هم استانی‌ها خواست به هر طریقی که می‌توانند به یاری طبیعت خائیز بشتابند.
زلزله دهدشت هیچ خسارت جانی نداشته است
مدیرکل دفتر بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد؛
زلزله دهدشت هیچ خسارت جانی نداشته است وی از اعزام تیم‌های امدادی به منطقه خبر داد.
معمای گم شدن تارا دختر ۱۳ ساله باشتی + جزئیات
خبردنا گزارش می دهد:
معمای گم شدن تارا دختر ۱۳ ساله باشتی + جزئیات دختر ۱۳ ساله شهر باشت مرکز شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل به معمایی شده که تا پیداشدن آن نمی توان پاسخ مناسبی به این معما داد.
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس قدرت موثر خود را از دست داده است
موحد:
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس قدرت موثر خود را از دست داده است منتخب مجلس کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام تاکید کرد: در دوره یازدهم باید مجلس را به مجلس نظارت تبدیل کنیم.
تقدير وزير اطلاعات از خدمات استاندار البرز
تقدير وزير اطلاعات از خدمات استاندار البرز عزیزاله شهبازی افزود: این پروژه که مسیر ۶ و نیم کیلومتری از ایستگاه چهار راه طالقانی به سمت ایستگاه ۴۵ متری گلشهر به عنوان یک پروژه شاخص و عظیم استانی محسوب می‌شود.
زمان از سرگیری پرواز‌های فرودگاه یاسوج + جزئیات
مدیر فرودگاه یاسوج تشریح کرد؛
زمان از سرگیری پرواز‌های فرودگاه یاسوج + جزئیات وی گفت: سرگیری پرواز‌ها از فرودگاه یاسوج به تهران و بالعکس در همان روز‌های دوشنبه و جمعه هر هفته انجام می‌گیرد.
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش آمار مبتلایان
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش آمار مبتلایان دکتر یزدانپناه یاد آور شد: سه بیمار با موارد مثبت خانواده در تماس بودند و یک مورد نیز سابقه سفر به اهواز طی روز‌های اخیر را داشته است.
تقدير رئيس جمهور از خدمات ايرانسل / دكتر عباسي درخشيد + فيلم
تقدير رئيس جمهور از خدمات ايرانسل / دكتر عباسي درخشيد + فيلم در این آئین روحانی گفت: ایرانسل نمونۀ شرکت‌هایی است که بار مسؤولیت سنگین خدمات اقتصاد دیجیتال را برعهده دارند
پاسخ تاجگردون به نامه تند بزرگواری
پاسخ تاجگردون به نامه تند بزرگواری به عنوان دوست و برادر کوچک ایشان توصیه دارم مجموعه کامل بیانات اینجانب را گوش دهید و هر آنچه از سوی جنابعالی در خصوص اینجانب بیان بفرمایید.
زنگ خطر بزرگ برای سیاستگذاران اقتصادی و امنیتی ایران؛ فرار سرمایه‌های اقتصادی و اجتماعی ایران به ترکیه!
زنگ خطر بزرگ برای سیاستگذاران اقتصادی و امنیتی ایران؛ فرار سرمایه‌های اقتصادی و اجتماعی ایران به ترکیه! شاید مهم‌تر از اصل فرار سرمایه ایرانیان به سوی ترکیه، چگونگی فرار و حرکت این میزان از سرمایه که احتمالاً بیشتر نیز با روش‌های غیرقانونی است، باید مورد بررسی و توجه کارگزاران ایرانی قرار گیرد.