khabardena.ir

به روز شده در: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
رُشد هفت و نیم درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق :
رُشد هفت و نیم درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افزایش هفت و نیم درصدی میزان مصرف برق طی چند روز گذشته در این استان خبرداد و اظهارداشت: میزان مصرف برق در این استان هم اکنون به 398 مگاوات رسیده که رشد هفت و نیم درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.
ساخت هرمتر مربع در سی سخت زلزله زده 2 و نیم میلیون تومان هزینه دارد
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور:
ساخت هرمتر مربع در سی سخت زلزله زده 2 و نیم میلیون تومان هزینه دارد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران، ساخت هر مترمربع در سی سخت زلزله زده مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را 2 و نیم میلیون تومان عنوان کرد.
انتصاب جدید در امور عشایر  استان + عکس
انتصاب جدید در امور عشایر استان + عکس سرپرست اداره عمران و امور زیربنایی اداره کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
مدیرعاملی شرکت پتروشیمی امیرکبیر به یک کهگیلویه و بویراحمدی رسید
مدیرعاملی شرکت پتروشیمی امیرکبیر به یک کهگیلویه و بویراحمدی رسید پیش از این دکتر "عبدالکریم پهلوانی" عهده دار این مسئولیت بوده است.
آماری فاجعه بار از سلامت دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد/ جانِ دانش آموزان در خطر است
والدین بخوانند:
آماری فاجعه بار از سلامت دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد/ جانِ دانش آموزان در خطر است سلامت جسمی، ایجاد رفاه و سلامت روانی دانش آموزان در مدارس اهمیت ویژه ای دارد، از این رو رسیدگی به زیرساخت های بهداشتی مدارس اهمیت زیادی پیدا می کند. اما متأسفانه در بیشتر مدارس، سرویس های بهداشتی کمترین درجه اهمیت را داشته اند. از این رو بسیاری از دانش آموزان ترجیح می دهند از سرویس بهداشتی مدارس استفاده نکنند. به گفته مسئولان، در کهگیلویه و بویراحمد، سرویس بهداشتی ۲۷۴ مدرسه و فضای آموزشی وضعیت نامناسبی دارند.
نیکزاد در سی سخت + عکس
نیکزاد در سی سخت + عکس رئیس بنیاد مسکن کشور در اولین سفر استانی خود به شهر سی سخت زلزله زده مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
فرجام باورنکردنی همه ساکنان دفتر انتهای پاستور؛ از رئیس‌جمهور فراری تا رئیس‌جمهور بدون منصب
روسای جمهور ایران سرنوشت‌های عجیب و متفاوتی داشته‌اند:
فرجام باورنکردنی همه ساکنان دفتر انتهای پاستور؛ از رئیس‌جمهور فراری تا رئیس‌جمهور بدون منصب جمهوری اسلامی ایران تاکنون هشت رئیس‌جمهور را به خود دیده است. روسای جمهوری که سرنوشت‌های عجیب و متفاوتی داشته‌اند؛ از شهادت تا فرار از کشور، از رهبری تا درخواست برای محاکمه.
شهردار اسبق یاسوج استاندار کهگیلویه و بویراحمد می شود؟ آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم
با انتشار لیست اسامی گزینه های احتمالی استانداران ۲۹ استانداری کشور :
شهردار اسبق یاسوج استاندار کهگیلویه و بویراحمد می شود؟ آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم با توجه به اینکه این روزها نام گزینه‌های متعددی برای ‌مسند استانداری‌‌ها در دولت سیزدهم مطرح می‌شود، ‌محتمل‌ترین گزینه‌های استانداری در ۲۹ استان ‌منتشر می‌شود.
شناسایی مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارز در دستورکار مراجع قضایی
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان:
شناسایی مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارز در دستورکار مراجع قضایی نشست كارگروه فضاي مجازي استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور رؤسا و نمايندگان مراجع قضايي، امنيتي و انتظامي در سالن جلسات دادسراي عمومي و انقلاب مركز این استان برگزار شد.
واکنش بزرگواری به عزل امام جمعه لواسان/ علی اکبری معلوم نیست کیست
واکنش بزرگواری به عزل امام جمعه لواسان/ علی اکبری معلوم نیست کیست نماینده اصولگرای مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی با انتقاد از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، عزل امام جمعه لواسان ( حجت الاسلام سید سعید لواسانی ) را نادرست خواند.
موحد برای اینترنت دار کردن روستای طولیان دهدشت تلاش کند
مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد:
موحد برای اینترنت دار کردن روستای طولیان دهدشت تلاش کند  روستای طولیان با ۲۹۰۰ نفر جمعیت در کنار شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه از داشتن اینترنت پرسرعت محروم است.
تبدیل شبکه های سیمی به کابلی برق در 24 روستای کهگیلویه و بویراحمد
تبدیل شبکه های سیمی به کابلی برق در 24 روستای کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کابلی شدن شبکه های برق 24 روستای شهرستان مارگون و بخش لوداب شهرستان بویراحمد این استان باهدف کاهش نوسانات، تامین برق پایدار، کاهش نرخ تلفات انرژی، جلوگیری از سرقت‌ها و کاهش برق های غیرمجاز خبرداد.
جان باختن یک خانواده چهار نفره دهدشتی در محور گچساران - بهبهان + عکس
جان باختن یک خانواده چهار نفره دهدشتی در محور گچساران - بهبهان + عکس بامداد امروز بیستم شهریورماه جاری بدلیل تصادف وحشتناک سه دستگاه خودروی سبک و سنگین خودروی پژو ۴۰۵، سمند و اسکانیا ، اعضای چهار نفره یک خانواده دهدشتی در استان کهگیلویه و بویراحمد، جانِ خود را از دست دادند.
سومین جلسه تحلیف شورای شهر یاسوج هم لغو شد / عضو کرونایی شورا می تواند در آئینِ تحلیف حضور داشته باشد
سومین جلسه تحلیف شورای شهر یاسوج هم لغو شد / عضو کرونایی شورا می تواند در آئینِ تحلیف حضور داشته باشد ساعاتی پیش، مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در فرمانداری بویراحمد بدلیل به حد نصاب نرسیدن حضور اعضاء برای سومین بارلغو شد.
شهردار
شهردار " سی سخت " انتخاب شد در اولین جلسه شورای سی سخت مهندس "حمید جهانفکر" به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد .
پیشنهاد جالب
پیشنهاد جالب " تاج گردون " به مجلس - کدام مسئول خود و یا خانواده‌اش دارای موسسات خیریه می‌باشند که از مزایای ارتباطی با نهادهای دولتی استفاده کرده‌اند؟
فرزند
فرزند " دیشموک " معاون اداره کل نیروی انسانی ثبت اسناد و املاک کشور شد افشین از فرزندان دیشموک" کهگیلویه " است که پیش از این مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان " خوزستان " بود .
واکنش رئیس راه و شهرسازی گچساران به ادعای شهردار دوگنبدان
واکنش رئیس راه و شهرسازی گچساران به ادعای شهردار دوگنبدان شهردار محترم اظهار می دارد که این طرح مربوط به سال ۱۳۷۵ می باشد که بر فرض صحت گفتار ، پس مطابق قانون ۱۸ ماه پس از واگذاری زمین باید شهرداری برای مالکیت اقدامی می کرد و سند زمین اکنون به نام شهرداری گچساران باشد .
تایید خبر خبردنا/استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد رئیس بنیاد مسکن کشور شد
تایید خبر خبردنا/استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد رئیس بنیاد مسکن کشور شد چهاردهم شهریورماه ( ۴۸ ساعت پیش)، پایگاه اطلاع رسانی خبردنا به نقل از منابع موثق از انتصاب استاندار اسبق استان کهگیلویه و بویراحمد در مسوولیت ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران خبرداد.
دکتر
دکتر " هدایتخواه " استاندار می شود در کنار " هدایتخواه " از " دکتر " مرادعلی پیوند " و " احمد اسفندیاری " نیز بعنوان گزینه های احتمالی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نام برده می شود این در حالی است که نام هیچکدام از این سه نفر در لیست پیشنهادی نمایندگان استان برای استانداری دیده نمی شود .
کشف ۲۰۹ کیلوگرم تریاک در یک کامیون محور یاسوج - اصفهان 
کشف ۲۰۹ کیلوگرم تریاک در یک کامیون محور یاسوج - اصفهان  فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۲۰۹ کیلوگرم تریاک از یک کامیون در محور "یاسوج-اصفهان" خبر داد.
آئین تحلیف شورای ششم یاسوج در حین برگزاری لغو شد/ امیری و دانشی جلسه را ترک کردند
آئین تحلیف شورای ششم یاسوج در حین برگزاری لغو شد/ امیری و دانشی جلسه را ترک کردند آئین تحلیف شورای شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بدنبال اعتراض دو نفر از اعضای منتخب شورای ششم این شهر لغو شد.
جنجالی ترین شورای شهر دهدشت آغاز بکار کرد
جنجالی ترین شورای شهر دهدشت آغاز بکار کرد وی افزود: تا این دوماه طبق قانون شورا باید تشکیل شود اما عضو منتخب دارای ایراد و یا علی‌البدل تا تعیین تکلیف در جلسه حاضر نمی‌شود.
ثبت رکورد جدید از تعداد مرگ بیماران کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
یزدانپناه خبر داد:
ثبت رکورد جدید از تعداد مرگ بیماران کرونا در کهگیلویه و بویراحمد یزدان‌پناه ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 64580 نفر بهبود یافته گزارش شده است.
جوان کهگیلویه و بویراحمدی به دنبال تصدی ریاست سازمان محیط زیست کشور
جوان کهگیلویه و بویراحمدی به دنبال تصدی ریاست سازمان محیط زیست کشور وی از چهره های نزدیک به سید " ناصر حسینی پور " نماینده "گچساران و باشت " در مجلس شورای اسلامی است و در ماههای گذشته مسئولیت روابط عمومی و توجیه فواید طرح جنجالی صیانت از فضای مجازی را که در مجلس مطرح شده بود برعهده داشت .
کاهش 53 درصدی تلفات جاده ای در تیرماه امسال/ ایمن سازی جاده ها اولویت اول عمرانی استان
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
کاهش 53 درصدی تلفات جاده ای در تیرماه امسال/ ایمن سازی جاده ها اولویت اول عمرانی استان معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کاهش آمار 53 و سه دهم درصدی تلفات جاده ای در تیرماه امسال این استان بدلیل اجرای محدودیت های کرونایی خبرداد.
اختلاف نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در معرفی استاندار جدید استان + لیست پیشنهادی
اختصاصی " خبردنا " :
اختلاف نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در معرفی استاندار جدید استان + لیست پیشنهادی " صدرالله دولت ، حشمت الله احمد زاده ، ذولفقار زمان و خلیفه خلقی پور " از مهم ترین گزینه هایی هستند که از سوی نمایندگان استان به تیم مشاور وزیر کشور در انتصاب استانداران معرفی شده اند .
" کهگیلویه و بویراحمد " انتهای جدول واکسیناسیون کرونا قابل ذکر است که سرعت واکسیناسیون در استان‌ها با گذر زمان، بیشتر شده است. با اینکه هفته گذشته به‌دلیل اتمام سهمیه واکسن، استان‌ها ذخیره موجودشان را به تزریق دوز دومی‌ها اختصاص دادند ولی وارد شدن دوباره واکسن در روزهای گذشته می‌تواند به سرعت‌گرفتن روند واکسیناسیون کمک کند، اما در همین شرایط هم بررسی وضعیت می‌تواند به بهبود واکسیناسیون کمک کند.
جزئیات درگیری با اسلحه سرد و گرم در خیابان های یاسوج
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد:
جزئیات درگیری با اسلحه سرد و گرم در خیابان های یاسوج وی ابراز داشت: متهم در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی معترف و علت و انگیزه را خود اختلافات ملکی عنوان کرد.
7 کهگیلویه و بویراحمدی دیگر قربانی کرونا
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد:
7 کهگیلویه و بویراحمدی دیگر قربانی کرونا یزدان‌پناه یادآور شد: ضروری است مردم از دورهمی‌ها، حضور در تجمعات، مسافرت به استان‌های همجوار، تردد در مکان‌های پرخطر و شلوغ خودداری کنند.