khabardena.ir

به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
کاهش شدید پرورش ماهی در کهگیلویه و بویراحمد
کاهش شدید پرورش ماهی در کهگیلویه و بویراحمد همچنین محصول باغات در برابر عوامل قهری زیر پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته و تاکنون بیش از ۱۸هزار و ۵۶۶ بیمه نامه با سطحی بیش از پنج هزار و ۵۹۹هکتار زیر پوشش بیمه قرار دارد که روند عملیات بیمه باغات همچنان ادامه دارد.
موانع اجرای طرح دهکده گردشگری سد چم شیر گچساران بررسی شد
موانع اجرای طرح دهکده گردشگری سد چم شیر گچساران بررسی شد در صورت همکاری شرکت اجرای سد چم شیر و دستگاه‌های اجرایی استان در چند روز آینده بالغ‌بر ۱۳ میلیارد ریال برای اجرای دهکده گردشگری در این مکان هزینه می‌شود.
طراح جبران افت تحصیلی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
طراح جبران افت تحصیلی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد دانش آموزانی که نمره قبولی کسب نکرده و گروهی دیگر که  تمایل به استفاده از ظرفیت یادگیری مفاهیم و مطالب دروس را دارند از جمله گروه‌های شرکت کننده در این طرح هستند.
طرح های راهداری کهگیلویه و بویراحمد  هفتگی تکمیل می شود
طرح های راهداری کهگیلویه و بویراحمد هفتگی تکمیل می شود پیشرفت فیزیکی این تعداد طرح در دست اجرا متفاوت می باشد عملیات اجرایی برخی از این طرح ها هم اکنون آغاز شده و برخی تکمیل شده است.
انتقاد شدید نماینده گچساران و باشت از وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم
انتقاد شدید نماینده گچساران و باشت از وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر راه و شهرسازی از دولت خواست برای مستاجران چاره اندیشی شود.
یک انتصاب دیگر در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد + جزئیات
یک انتصاب دیگر در شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد + جزئیات معاون مُشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از انتصاب سرپرست دفتر مدیریت مصرف این معاونت خبرداد.
مُدیرانی که برای پُست التماس می کردند پای کار بیایند/ وارونگی و وادادگی برخی از مدیران فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم
معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
مُدیرانی که برای پُست التماس می کردند پای کار بیایند/ وارونگی و وادادگی برخی از مدیران فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد شدید از حاضر نشدن برخی مدیران فرهنگی در نشست فرهنگی و اجتماعی استان، اظهارداشت: مُدیرانی که تا دیروز برای گرفتن پُست مدیریتی التماس می‌کردید بسم‌الله، پای کار بیایید و کار کنید.
انتقاد شهردار دوگنبدان از سیاسی کردن شهرداری
انتقاد شهردار دوگنبدان از سیاسی کردن شهرداری شهردار شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران هم ابتدای مصاحبه خود با ایلنا تاکید کرد : دیدگاه من سیاسی نیست و انگیزه خدمت و وجدان کاری و همکاری با شورای شهر از اولویت‌های من است و البته در این سال‌ها مشکلات شهرداری بخاطر مسائل سیاسی بود.
هر کسی مردم را از آینده ناامید کند، به سود دشمن کار کرده است
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ملی شهدای عشایر:
هر کسی مردم را از آینده ناامید کند، به سود دشمن کار کرده است بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ملی شهدای عشایر که ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری این همایش در شهرکرد منتشر شد.
وام 500 میلیون تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان کهگیلویه و بویراحمد
وام 500 میلیون تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان کهگیلویه و بویراحمد بر اساس سیاست‌های ابلاغی بانک مرکزی، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه وام تکلیفی قرض‌الحسنه جزو بانک‌های برتر کشور است و در کهگیلویه و بویراحمد نیز بیشترین میزان وام قرض‌الحسنه خرد را این بانک پرداخته است.
توصیه مدیرکل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد به مودیان مالیاتی
توصیه مدیرکل مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد به مودیان مالیاتی براساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور صاحبان مشاغل  می توانند تا پایان ۱۵تیرماه سال جاری نسبت به ثبت اظهارنامه مالیاتی خود در درگاه خدمات مالیاتی به نشانی my.tax.gov.ir اقدام کنند.
پلمب ۲ واحد غیرمجاز پوست و زیبایی در گچساران
پلمب ۲ واحد غیرمجاز پوست و زیبایی در گچساران در راستای برخورد با مراکز غیر مجاز پوست و زیبایی و بدلیل دخالت در امور پزشکی و حفظ سلامت شهروندان مراکزی که اقدام به فعالیت های غیرمجاز می کنند به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.
کهگیلویه و بویراحمد پیش رو در اجرای پروژه سیمی به کابلی برق در ایران
معتمدی زاده:
کهگیلویه و بویراحمد پیش رو در اجرای پروژه سیمی به کابلی برق در ایران مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در کابلی کردن شبکه های سیمی برق این استان خبرداد و اظهارداشت: براساس آخرین نمودار ارائه شده از شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق این استان از شرکت های پیش رو در اجرای پروژ های سیمی به کابلی است.
کاهش ۹۰ درصدی آتش سوزی در گچساران
کاهش ۹۰ درصدی آتش سوزی در گچساران در خصوص آفت های جنگل های بلوط محیط زیست و منابع طبیعی با استفاده از تجارب کسانی که پروژه تحقیقاتی در این راستا داشتند باید اقدامات لازم را انجام دهند.
کهگیلویه و بویراحمد نیازمند اورژانس هوایی
کهگیلویه و بویراحمد نیازمند اورژانس هوایی پرواز های نجات بخش اورژانس هوایی یاسوج و گسترده شدن خدمات پزشکی و اورژانسی در مناطق مختلف و صعب العبور استان چند سالی است که به داد مردم استان رسیده و امید را دل آن ها زنده کرده است.
ساخت یادمان هفت شهید تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در نبرد با پژاک + جزئیات
ساخت یادمان هفت شهید تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در نبرد با پژاک + جزئیات گردان تکاور المهدی(عج) تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در حال ساخت یادمان هفت شهید این تیپ که در نبرد با گروهک تروریستی پژاک در نقطه صفر مرزی بششهادت رسیدند است.
مستاجران خانه به دوش و اجاره های لاکچری در کهگیلویه و بویراحمد
مستاجران خانه به دوش و اجاره های لاکچری در کهگیلویه و بویراحمد ۷۵ درصد مالکان در استان به خاطر فرار مالیاتی و عدم ثبت مسکن شان در سامانه املاک به سایت دیوار روی آورده اند و معاملات دستی و قولنامه ای  می کنند.
استعفای دسته جمعی مدیران آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد
استعفای دسته جمعی مدیران آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد مدیر آموزش و پرورش عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد با نادرست خواندن خبر استعفای دسته جمعی برخی از مدیران زیرمجموعه خود ، از رسانه ها خواست در انتشار اخبار خود نهایت دقت را بکار گیرند.
قطع برق هفت اداره کهگیلویه و بویراحمد بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف
قطع برق هفت اداره کهگیلویه و بویراحمد بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق هفت اداره این استان بدلیل رعایت نکردن الگوی مصرف برق در این استان طی روز جاری خبرداد.
تجمع آبداران کهگیلویه و بویراحمد جلوی مجلس/ معترضین سفره خالی پهن کرده اند
تجمع آبداران کهگیلویه و بویراحمد جلوی مجلس/ معترضین سفره خالی پهن کرده اند 40 نفر از آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون جلوی مجلس شورای اسلامی دست به تجمع و تحصن اعتراضی زده اند.
دلایل جدایی دو متفکر انقلابی/ «علی شریعتی» انقلابیِ عملگرا یا روشنفکرِ رهایی‌بخش؟
در گفت‌وگو با مهدی امیدی مطرح شد؛
دلایل جدایی دو متفکر انقلابی/ «علی شریعتی» انقلابیِ عملگرا یا روشنفکرِ رهایی‌بخش؟ «یکی از چالش‌های اصلی در مورد شناخت تفکر شریعتی این است که مبانی فکری وی به طور خاص روشن نیست. مثلا به طور واضح معلوم نیست که بنیان فکری وی در سنت است یا مدرنیته؟ البته که درمورد نظر ایشان در مساله دین نیز دیدگاه‌های یکسانی وجود ندارد. همه این موضوعات موجب شده تا با خوانش‌های مختلفی در مورد شریعتی و بازخوانی افکار وی رو به رو باشیم.»
ادارات دولتی برق مصرفی خود را 30 درصد کاهش دهند
معتمدی زاده:
ادارات دولتی برق مصرفی خود را 30 درصد کاهش دهند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری تمام دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای گذر از پیک مصرف شد و بر لزوم کاهش ۳۰ درصدی مصرف در دوایر دولتی تاکید کرد.
کهگیلویه و بویراحمد آماده جذب گردشگران در گرمای تابستان
کهگیلویه و بویراحمد آماده جذب گردشگران در گرمای تابستان آبشار تنگه نمک، چشمه سردو و منطقه‌ حفاظت شده‌ دنا از دیگر جاذبه های گردشگری نزدیک به این منطقه است که می تواند تجربه سفری خاطره انگیز برای مسافران در نیمه دوم هر سال باشد.
سرتیم رسانه ای تخریب اعتبارنامه
سرتیم رسانه ای تخریب اعتبارنامه "تاج گردون "دستگیر شد + "تاج گردون " و یاران در کوه ، " قلهکی " و رفقا در زندان ! " قلهکی " اکنون گرفتار زندانی است که قطعا " حق الناس " مردم گچساران و باشت بخش کوچکی از آن است . چه تهمت ها و توهین ها در کانالهای وی به مدیران ملی کهگیلویه و بویراحمدی و سایر مسئولان نشد .
دستگیری سارق شیر آلات ساختمانی در گچساران
دستگیری سارق شیر آلات ساختمانی در گچساران ماموران کلانتری۱۲ شهرستان باانجام اقدامات فنی و تخصصی، یک سارق حرفه ای و سابقه دار را در سطح حوزه استحفاظی شهرستان"گچساران" شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.
تقدیر سازمان بازرسی کل کشور از عملکرد درخشان مدیرملی کهگیلویه و بویراحمدی / دکتر اجتهادی درخشید + فیلم
تقدیر سازمان بازرسی کل کشور از عملکرد درخشان مدیرملی کهگیلویه و بویراحمدی / دکتر اجتهادی درخشید + فیلم دکتر اجتهادی همانگونه که سالها با سلامت در مهم‌ترین مدیریت های تعزیرات درخشید اکنون در این سازمان معظم بیش از گذشته می درخشد و پیش می رود.
هفت واحد صنفی متخلف در کهگیلویه پلمب شد
هفت واحد صنفی متخلف در کهگیلویه پلمب شد در راستای ارتقای کارآمدی صنوف، اجرای طرح‌های مشابه به صورت مرحله‌ای و فصلی در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار دارد.
مُدیر اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی یاسوج کنار گذاشته شد + جزئیات و تصویر
مُدیر اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی یاسوج کنار گذاشته شد + جزئیات و تصویر مراسم تکریم مدیر درمان دانشگاه علوم ‌پزشکی استان و معارفه مدیر جدید درمان برگزار شد.
رمالانی که آرزو می‌فروشند
رمالانی که آرزو می‌فروشند تابستان یاسوج هوا خنک می شود و هرساله شاهد حضور رمالان و فالگیران زن در این شهر هستیم اما امسال، داستان فرق می کند و تعداد آنها دوچندان تر شده است.