khabardena.ir

به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
انصراف اولین کاندیدای انتخابات گچساران + عکس
انصراف اولین کاندیدای انتخابات گچساران + عکس اولین کاندیدای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در ح،وزه انتخابیه گچساران و باشت با صدور بیانیه ای انصراف خود را اعلان کرد.
راه اندازی آزمایشگاه ژنتیک کهگیلویه و بویراحمد در انتظار 3 میلیارد تومان بودجه
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
راه اندازی آزمایشگاه ژنتیک کهگیلویه و بویراحمد در انتظار 3 میلیارد تومان بودجه وی اظهار داشت: بیشترین علت این معلولیت‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد عوامل ژنتیکی و مادرزادی است.
واکنش دستیار ویژه وزیر ارتباطات به اتفاقات ناگوار چرام
واکنش دستیار ویژه وزیر ارتباطات به اتفاقات ناگوار چرام چرام آسیب‌دیده فعلی حال و روز خوشی ندارد، ولی با همت و تلاش شما نخبگان و جوانان دلسوز و مسئولین دردآشنا در اطلس و سپهر آتیه می‌تواند قطب گردشگری و صنعتی و کشاورزی شود.
گرد و غبار عراق وارد کهگیلویه و بویراحمد شد
بر اساس آخرین وضعیت پیش بینی جوی استان؛
گرد و غبار عراق وارد کهگیلویه و بویراحمد شد بر اساس آخرین وضعیت پیش بینی جوی استان طی امروز و فردا(یکشنبه و دوشنبه جاری) با توجه به تشکیل گرد و غبار بر روی عراق احتمال وقوع گرد و غبار در پاره ای از مناطق استان نیز دور از انتظار نمی باشد.
کلنگ زنی شش پروژه برق رسانی شهری و روستایی در بهمئی
معتمدی زاده خبرداد:
کلنگ زنی شش پروژه برق رسانی شهری و روستایی در بهمئی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی شش پروژه برق رسانی روستایی در شهرستان بهمئی این استان خبرداد.
فاجعه کرونا در چرام با انتقال بیماران به باشت مضاعف می‌شود + پیشنهادات خبردنا
فاجعه کرونا در چرام با انتقال بیماران به باشت مضاعف می‌شود + پیشنهادات خبردنا در وضعیت بحرانی باید از هر امکاناتی نهایت استفاده را برد و خلاقیت را چاشنی کار کرد تا رنج مردم قابل تحمل‌تر شود.
مردم منتظر یک رکورد تاریخی در مصوبات بودجه‌ی طرح‌های عمرانی باشند
پاسخ دفتر روشنفکر به تاجگردون:
مردم منتظر یک رکورد تاریخی در مصوبات بودجه‌ی طرح‌های عمرانی باشند دفتر مهدی روشنفکر نماینده‌ی شهرستان‌های بویراحمد- دنا و مارگون پیرو اظهارات ریاست سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در باب بودجه عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1400، شفاف سازی کرد.
تزریق واکسن کرونا در ایران ۱۰ سال طول می کشد
عضو کمیته علمی واکسن کوویران:
تزریق واکسن کرونا در ایران ۱۰ سال طول می کشد پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری و عضو کمیته علمی واکسن کوویران گفت: برای تزریق واکسن به ۸۰ میلیون نفر، الان سرعت واکسیناسیون ما اصلا مناسب نیست.
رئیس منطقه پنج فدراسیون ورزش روستایی کشور به یک بویراحمدی رسید + تصویر
طی حُکمی:
رئیس منطقه پنج فدراسیون ورزش روستایی کشور به یک بویراحمدی رسید + تصویر طی حُکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کشور، رئیس منطقه پنج این فدراسیون منصوب شد.
دستگیری باند جاعل حرفه ای در کهگیلویه و بویراحمد
رئیس کل دادگستری استان خبرداد:
دستگیری باند جاعل حرفه ای در کهگیلویه و بویراحمد رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام سازمان اطلاعات استان و مأمورین دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مرکز استان، ٢٦ متهم پرونده جعل مدارک شناسایی و دستگیر شدند
تعطیلی۱۰ روزه در سراسر کشور از روز شنبه / ۸۰ درصد شهرهای کشور در قرمز و نارنجی هستند
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:
تعطیلی۱۰ روزه در سراسر کشور از روز شنبه / ۸۰ درصد شهرهای کشور در قرمز و نارنجی هستند سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از روز شنبه براساس رنگ بندی ها سراسر کشور تعطیل به مدت ۱۰ روز می شود.
ظرفیت بیمارستان شهید رجایی گچساران تکمیل شد
فرماندار:
ظرفیت بیمارستان شهید رجایی گچساران تکمیل شد فرماندار گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان‌های این شهرستان بویژه بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان خبرداد.
تعطیلی سه مراسم عروسی در یاسوج
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد:
تعطیلی سه مراسم عروسی در یاسوج
شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۷۹ نفر رسید
یزدان پناه خبرداد:
شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۷۹ نفر رسید رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۴۷۹ نفر خبرداد و اظهارداشت: در شبانه روز گذشته یک هم استانی جان خود را از دست داد.
دادستان کهگیلویه، برادر خود را بازداشت کرد
برای مقابله با کرونا:‌
دادستان کهگیلویه، برادر خود را بازداشت کرد دادستان کهگیلویه وقتی متوجه برگزاری عروسی ای می شود که یک طرف آن برادران او بوده است بلافاصله مخالفت کرده و با دستورات لازم، زمینی که برای این مراسم آماده شده بود را شخم زدند و حتی مواد غذایی که آنجا تهیه شد بود را هم تحویل نیروی انتظامی دادند.
چُرامی‌ها کمترین و بویراحمدی ها بیشترین کاندیدای انتخابات روستاها
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
چُرامی‌ها کمترین و بویراحمدی ها بیشترین کاندیدای انتخابات روستاها رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و‌بویراحمد گفت: در دومین روز از ثبت نام داوطلبان شورای روستاها و عشایر استان تا ظهر امروز ۵۴۵ نام نویسی کردند که بویراحمد بیشترین و چُرام کمترین ثبت نام را داشته است.
رتبه مایوس کننده اعتبارات آب روستایی کهگیلویه  و بویراحمد در بودجه ۱۴۰۰+ سند
رتبه مایوس کننده اعتبارات آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد در بودجه ۱۴۰۰+ سند تنها استانهای قم با 472 میلیارد ریال و البرز با 307 میلیارد ریال از کهگیلویه و بویراحمد در این ردیف بودجه ای پایین تر هستند
یاسوج و ادارات کهگیلویه و بویراحمد باید تعطیل شوند
یزدان پناه تاکیدکرد:‌
یاسوج و ادارات کهگیلویه و بویراحمد باید تعطیل شوند رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تاکیدکرد که یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و تمام ادارات حداقل بمدت ۲ هفته باید تعطیل شوند.
شرایط کرونایی کهگیلویه و بویراحمد بحرانی است
رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج:
شرایط کرونایی کهگیلویه و بویراحمد بحرانی است جاودان سیرت تاکید کرد: شرایط کرونایی استان و شهر یاسوج بحرانی است و در صورتی کنار هم نباشیم بعدا پشیمان می شویم که هیچ سودی نخواهد داشت.
نقدی بر واکنش های عجولانه رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد درباره یک خبر
نقدی بر واکنش های عجولانه رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد درباره یک خبر اما همین مقام مسئول در کهگیلویه و بویراحمد ساعت 8 شب یعنی دو ساعت پس از مصاحبه " تاج گردون " با " خبردنا " و تایید گزارش این پایگاه خبری دوباره با یکی از رسانه های محلی استان مصاحبه ای می دهد و تقریبا سعی می کند آن مصاحبه اولی خود را تصحیح نماید .
یاسوج هم قرمز شد/ پنج شهر دیگر کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت نارنجی
یزدانپناه خبر داد:
یاسوج هم قرمز شد/ پنج شهر دیگر کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت نارنجی وی ادامه داد: تمام مراکز شلوغ و پرتردد شهرهای قرمز و نارنجی استان کهگیلویه و بویراحمد باید طی تعطیل شوند.
بازداشت مُتخلف کرونایی در مارگون
قائمی خبرداد:‌
بازداشت مُتخلف کرونایی در مارگون فرماندار مارگون در استان کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت متخلف کرونایی در این شهرستان بدلیل برگزاری یک مراسم عزاداری بدون رعایت پروتکل های بهداشتی خبرداد.
واکنش نماینده کهگیلویه بزرگ به خبر افزایش نیافتن بودجه طرح های عمرانی استان در مجلس
در گفت و شنود اختصاصی با " خبردنا " تشریح شد :
واکنش نماینده کهگیلویه بزرگ به خبر افزایش نیافتن بودجه طرح های عمرانی استان در مجلس نماینده کهگیلویه بزرگ با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در خصوص افزایش اعتبارات طرح های آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه بزرگ و همچنین آبرسانی به لیکک ادامه داد : با جلسات مستمری که با وزیر نیرو و معاونین او داشتم توانستم بودجه این طرحها را در لایحه بودجه دولت افزایش دهم .
اختصاصی " خبردنا " :
" تاج گردون " تایید کرد : افزایش بودجه طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد در مجلس ،" صفر " / نمایندگان استان باید پاسخگوی مردم باشند وی با بیان اینکه در اين مدت تلاش كردم كه به جداول دسترسي پيدا كنم كه امروز موفق شدم ببينم ، افزود : فارغ از تحليلهاي كلان بودجه كه بعضا مهم است و گويا همه رهايش كرده اند و يا بهتر بگويم گويا ديگر كسي به بودجه حساسيت ندارد سوال شما در مورد بودجه استان و اعتبارات عمراني استان است كه سعي ميكنم دقيق و فني به آن جواب بدهم.
دهدشت قرنطینه شد/ زمین‌های خالی را شخم بزنید تا عروسی ها برگزار نشود
فرماندار کهگیلویه؛
دهدشت قرنطینه شد/ زمین‌های خالی را شخم بزنید تا عروسی ها برگزار نشود فرماندار کهگیلویه از قرنطینه ۲ هفته ای شهر دهدشت مرکز این شهرستان بنا به تصمیم ستاد کرونا خبرداد.
اولویت استان راه اندازی کارخانه قند یاسوج است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
اولویت استان راه اندازی کارخانه قند یاسوج است استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تمام تلاش در جهت راه اندازی کارخانه قند یاسوج و در راستای بهبود وضعیت اشتغال استان گام برمی داریم.