khabardena.ir

به روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
پیام دفتر تاج گردون /همه نظم ‌و آرامش را فراهم کنند
پیام دفتر تاج گردون /همه نظم ‌و آرامش را فراهم کنند حسادت و تنگ نظری عجین با کینه و انتقام شد و ماه حصل ماهها تلاش و زحمات حامیان این بزرگ مرد را نادیده گرفتند.
زمان برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد
توسط دبیر ستاد انتخابات کشور:
زمان برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد انتخابات دور دوم مجلس در ۱۰ استان و ۱۲ حوزه انتخابی از جمله گچساران و باشت برگزار خواهد شد.
رد اعتبارنامه تاجگردون خلاف قانون بود/ امروز بدعتی در قانونگذاری صورت گرفت
نماینده مردم بستان آباد در مجلس:
رد اعتبارنامه تاجگردون خلاف قانون بود/ امروز بدعتی در قانونگذاری صورت گرفت نوری اظهار داشت: گزارش شعب درباره اعتراض به دو منتخب دیگر تنها در صحن علنی مجلس قرائت شد بنابراین گزارش کمیسیون تحقیق درباره اعتراض به اعتبارنامه منتخب مردم گچساران باید تنها قرائت می‌شد.
فرماندار مارگون معرفی شد
طی آئینی:
فرماندار مارگون معرفی شد بخش مرکزی مارگون از ۲ دهستان مارگون و دالون ایجاد شده اس
اعتبار نامه تاجگردون رد شد
اعتبار نامه تاجگردون رد شد رای گیری برای گزارش کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم شورای اسلامی، به صورت مخفی انجام شد.
توضیحات دکتر قالیباف درباره جلسه غیرعلنی مجلس پیرامون اعتبارنامه تاجگردون
توضیحات دکتر قالیباف درباره جلسه غیرعلنی مجلس پیرامون اعتبارنامه تاجگردون وی بیان کرد: تا این لحظه که جلسه علنی شروع شده، مباحثی در این زمینه مطرح شد و نمایندگان محترمی که به موضوع اعتراض داشتند در ۱۵ دقیقه وقت خود، مطالبشان را بیان کردند.
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
طی حکمی:
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد پیش از این محمود هرمزی این مسولیت را بر عهده داشت.
جلسه علنی مجلس آغاز شد/ سرنوشت اعتبارنامه تاجگردون چه خواهد شد؟
جلسه علنی مجلس آغاز شد/ سرنوشت اعتبارنامه تاجگردون چه خواهد شد؟ انتخاب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با پیشنهاد هیئت رئیسه مجلس.
آغاز جلسه غیرعلنی نمایندگان درباره اعتبارنامه تاجگردون
آغاز جلسه غیرعلنی نمایندگان درباره اعتبارنامه تاجگردون بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در دستورکار امروز نمایندگان در جلسه علنی قرار دارد.
پارک ساحلی امید و خانه مطبوعات در یاسوج کلنگ زنی شد + تصاویر
با حضور استاندار:
پارک ساحلی امید و خانه مطبوعات در یاسوج کلنگ زنی شد + تصاویر وی اظهار داشت: حضور دادستان مرکز استان در این مراسم نشان دهنده اهمیت احداث این پارک و حفاظت از بستر رودخانه و ایمنی شهر است.
واکنش موحد به اعتبارنامه تاج گردون/ برخی رسانه ها بی انصافی کرده اند/ کرونای موحد ربطی به اعتبارنامه تاج گردون ندارد
در اطلاعیه ای اعلام شد؛
واکنش موحد به اعتبارنامه تاج گردون/ برخی رسانه ها بی انصافی کرده اند/ کرونای موحد ربطی به اعتبارنامه تاج گردون ندارد دفتر نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس یازدهم شورای اسلامی اطلاعیه ای را راجع به سخنان موحد بعد از شورای اداری شهرستان کهگیلویه نسبت به اعتبارنامه تاج گردون صادر نمود.
پتروشیمی دهدشت تعطیل شد
یک شهر، یک دنیا انتظار:
پتروشیمی دهدشت تعطیل شد طرح پتروشمی دهدشت که با گذشت سال‌ها تعطیلی جان گرفته بود این روزها با نوسانات ارزی در دایره سرگردانی تأمین سرمایه قرار دارد.
احداث ساختمان ویژه کودکان بدسرپرست در یاسوج
سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:
احداث ساختمان ویژه کودکان بدسرپرست در یاسوج
آتش‌سوزی خائیز مهار شد
هاشمی خبر داد:
آتش‌سوزی خائیز مهار شد وی اظهار داشت: هنوز نمی‌توان از میزان دقیق خسارت وارده به عرصه‌های طبیعی در خائیز اطلاع رسانی کرد.
مارگون شهرستان شد
پا قدم خیر دکتر روشنفکر برای مارگونی ها:
مارگون شهرستان شد بر اساس تقسیمات جدید روستای جوکار مرکز دهستان دالون و بخش زیلایی به مرکزیت روستای ماشمی از ترکیب دهستان زیلایی و دهستان شورم نیز ایجاد می شود.
معتاد کرونایی گزارش نشده است
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد:
معتاد کرونایی گزارش نشده است
دستگیری ضارب دکتر ملک حسینی در یاسوج
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد:
دستگیری ضارب دکتر ملک حسینی در یاسوج
خاییز کهگیلویه در آستانه آتش سوزی دوباره / آماده باش استاندار به تیم های امدادی
خاییز کهگیلویه در آستانه آتش سوزی دوباره / آماده باش استاندار به تیم های امدادی به گزارش خبردنا، در روز پنجشنبه هشتم خردادماه امسال در منطقه حفاظت شده خائیز کهگیلویه یک فقرزه آتش سوزی به وقوع پیوست که بگفته مسئولان استان، بیش از ۲۰۰ هکتار طعمه حریق گردید و پس از تلاش‌های حدود پنج شبانه روز مهار و خاموش شد.
برگزاری مراسم‌های پرتجمع حتی در منازل شخصی ممنوع است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
برگزاری مراسم‌های پرتجمع حتی در منازل شخصی ممنوع است استاندار کهگیلویه و بویراحمد مراسمات ترحیم و عروسی را از عوامل مهم شیوع کرونا در این استان عنوان کرد و گفت: تجمع برای برگزاری مراسم‌ها حتی در منازل شخصی ممنوع بوده و نیروی انتظامی باید شخص متخلف را به دادگاه معرفی کند.