khabardena.ir

به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
خاوازی وزیر جهاد کشاورزی شد / مسئولیت وکیلی و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد برای مدیران هم استانی در وزارت جهاد کشاورزی
خاوازی وزیر جهاد کشاورزی شد / مسئولیت وکیلی و نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد برای مدیران هم استانی در وزارت جهاد کشاورزی یکی از موافقان وزیر کشاورزی ، " محمد علی وکیلی " نماینده تهران بود که از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است .
کهگیلویه و بویراحمد را
کهگیلویه و بویراحمد را " سیل " فرا خواهد گرفت کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با تقویت سامانه در روزهای جمعه و شنبه بر شدت بارش ها افزوده خواهد شد.
حمایت قاطع
حمایت قاطع " وکیلی " از وزیر پیشنهادی کشاورزی وی همچنین خاطرنشان کرد: طی این سال‌ها شعارهای زیادی دادیم اما همچنان رویکرد بخش کشاورزی ما سنتی است و دلیل آن این بوده است که در راس بخش کشاورزی یک عالم و دانشمند نداشتیم.
سفر فوری کرونایی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به
سفر فوری کرونایی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به "چرام " در این نشست هم اندیشی مشترک با مسئولان استانی به همراه فرمانداران و روسای شبکه های بهداشت شهرستانهای کهگیلویه ، لنده ، بهمئی وچرام آخرین وضعیت این شهرستانها را بررسی کردند.
خلاقیت رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برای مبارزه با زمین خواران
خلاقیت رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برای مبارزه با زمین خواران با رونق فعالیت های اقتصادی و کشاورزی و گسترش شهرها ،عده ای از افراد سودجو ،دنبال تصرف و تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی در دشت ها ،کوهپایه ها و حتی جنگل و کوه ها و رودخانه های استان هستند و برخورد با تخلف این افراد علاوه بر آن که وظیفه ی سازمان های متولی است، اما جنبه ی کیفری آن از دید دستگاه قضایی استان پنهان نمانده و نخواهد ماند.
نامه موحد به وزیر کار + دستمزد کارگران را افزایش دهید
نامه موحد به وزیر کار + دستمزد کارگران را افزایش دهید منتخب یازدهم حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دوازدهم خواسته است بفکر افزایش حقوق و دستمزد کارگران در سالجاری باشند.
طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد
طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد حسین زاده ادامه داد: از عمر فعلی مجلس تنها ۴۰ روز باقی مانده است اگرچه این ۴۰ روز برای نمایندگان عددی نیست اما می‌توان در این ایام با قرنطینه جان مردم را حفظ کرد.
سرعت شیوع  کرونا در کهگیلویه و بویراحمد کمتر از کشور است / برای
سرعت شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد کمتر از کشور است / برای " چرام " تصمیم " ویژه " خواهیم گرفت وی به آمار دقیق تست‌های کرونا ویروس اشاره کرد و گفت: ۳ هزار و ۱۰۰ تست در استان انجام گرفته و این آمار برای استانی که کمتر از یک درصد مساحت و جمعیت کشور را داریم آمار خوبی است ک از نرم کشور در نمونه‌گیری هم جلوتر هستیم.
سکونتگاههای قو لُر در عراق
سکونتگاههای قو لُر در عراق واژه‌ی ” لر- لور“ یا ”لوێر“ در لهجه‌ی اکثریت لرها به‌ معنای منطقه‌ای جنگلی و انبوه‌ از درخت می آید. در مورد نام گذاری و یا نام پذیری این قوم تحت نام ” لر“ نیز چندین نظریه‌ ارایه‌ شده‌ است. میر شرفخان بدلیسی تاریخ نگار سرشناس و بزرگ که‌ یکی از امرای دوران شاه طهاسب صفوی بوده‌ دراثر معروف خود ”شرفنامه‌“،همانند آن چه‌ که‌ در کتاب ”زبدة التواریخ“ قید گردیده‌، می گوید: نام لر به‌ این دلیل بر این قوم نهاده شده است‌ .
انتقاد بی سابقه فرماندار گچساران از مدیرعامل شرکت نفت / دیگر سکوت جایز نیست ،شرکت نفت ملک  میراث شخصی نیست
انتقاد بی سابقه فرماندار گچساران از مدیرعامل شرکت نفت / دیگر سکوت جایز نیست ،شرکت نفت ملک میراث شخصی نیست در این شرایط که مردم همکاری دارند این جای تعجب است که چرا صنعت نفت برای چند پرس غذا امتناع می کند، شرکت نفت بیش از چند صد دستگاه خودرو دارد که از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون شهرداری دوگنبدان در حال ضدعفونی شهراست و برای کمک به شهرداری دوگنبدان درخواست یک دستگاه خودرو آتش نشانی کرده که بازهم امتناع می‌کنند.
فوت رئیس اداره اصناف شهرستان بویراحمد در ارتفاعات یاسوج + عکس
فوت رئیس اداره اصناف شهرستان بویراحمد در ارتفاعات یاسوج + عکس رئیس اداره اصناف شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه در ارتفاعات یاسوج درگذشت.
پیام تسلیت تاج گردون به رئیس دفتر خود در باشت + متن پیام
پیام تسلیت تاج گردون به رئیس دفتر خود در باشت + متن پیام نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی در پیامی، درگذشت فرزند رئیس دفتر خود در شهرستان باشت را تسلیت گفت.
فوت کوهنورد باشتی + عزادار شدن عضو شورای شهر باشت + عکس
فوت کوهنورد باشتی + عزادار شدن عضو شورای شهر باشت + عکس متاسفانه کوهنورد باشتی در استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل سقوط از کوه فوت کرد.
انتصاب سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران بویراحمد
انتصاب سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران بویراحمد سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد منصوب شد.
کشف جسد معلم چیتابی در ارتفاعات نرماب بویراحمد
کشف جسد معلم چیتابی در ارتفاعات نرماب بویراحمد جسد معلم ۴۸ ساله بخش چیتاب شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد که در روز سیزدهم تعطیلات نوروزی گم شده بود بعد از پنج روز در ارتفاعات نرماب این شهرستان پیدا شد.
سامانه بارشی جدید وارد کهگیلویه و بویراحمد می شود
کارشناس اداره کل هواشناسی ؛
سامانه بارشی جدید وارد کهگیلویه و بویراحمد می شود بهره مند بیان کرد: تدابیر و تمهیدات لازم با توجه به آسیب ناشی از صاعقه، وزش باد به تاسیسات ارتباطی و مخابراتی توسط سازمان های مربوطه اتخاذ شود.
استمداد مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای مبارزه با کرونا
استمداد مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای مبارزه با کرونا از مردم نوع دوست و خیرین عزیز خواهشمندست کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را با هماهنگی مجمع خیرین سلامت اهدا نمایند.
یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل عمرانی امور عشایر ایران شد
طی حکمی:
یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل عمرانی امور عشایر ایران شد علیپور جانشین “بابا داوردان” مدیرکل پیشین دفتر عمران و امور زیربنائی امور عشایر ایران شد که چندی پیش بازنشسته شد.
آژیر قرمز کرونا در چرام بصدا در آمده است
آژیر قرمز کرونا در چرام بصدا در آمده است وی بیان کرد: میزان کشندگی در این استان ۴٫۵ و در کشور ۶٫۲ و بروز در استان ۲۴٫۷ و در کشور ۶۶٫۶ است.
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش آمار مبتلایان در استان
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش آمار مبتلایان در استان دکتر یزدانپناه بیان کرد: باید جان همه انسان‌ها برایمان مهم باشد.پس با تردد های غیرضرور و حضور در مناطق روستایی و عشایری جان کسی را به خطر نیندازیم.
جزئیات شروع به کار ادارات در کهگیلویه و بویراحمد
استاندار تشریح کرد:
جزئیات شروع به کار ادارات در کهگیلویه و بویراحمد وی خواستار افزایش پهنای باند برای بالا بردن کیفیت تدریس در فضای مجازی و پوشش بیشتر در سطح استان شد.
آخرین آمار کرونایی در ایران/ آمار خیره کننده قربانیان کرونا
آخرین آمار کرونایی در ایران/ آمار خیره کننده قربانیان کرونا جهانپور گفت: تا کنون ۱۸۹۷۹۰ آزمایش تشخیصی کووید ۱۹ در کشور انجام شده اس
توزیع 50 هزار عدد ماسک در داروخانه های کهگیلویه و بویراحمد
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد:
توزیع 50 هزار عدد ماسک در داروخانه های کهگیلویه و بویراحمد ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان»واقع در استان «هوبی» چین پدیدار شد و تاکنون علاوه بر کشورهای جنوب شرق آسیا، خاورمیانه، اروپا، قاره های آفریقا، اروپا و اقیانوسیه، کشورمان را هم تحت تاثیر قرار داده است.
مدارس تا 30 فروردین ماه تعطیل شدند / ساعات کاری ادارات مشخص شد
روحانی:‌
مدارس تا 30 فروردین ماه تعطیل شدند / ساعات کاری ادارات مشخص شد رییس جمهوری ازآغاز فعالیت مشاغل و کسب و کارهای کم ریسک از ۲۳ فروردین در استان‌ها و ۳۰ فروردین در تهران خبر داد و گفت: تمام ارکان نظام در مبارزه یکپارچه و هماهنگ هستند و هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد.